Κιτ βελτίωσης ιπποδύναμης

Κιτ βελτίωσης ιπποδύναμης

Δημοσίευσηαπό RORY » Σάβ Ιαν 08, 2011 12:12 am

Καλησπερα χρονια πολλα. Επειδη τρωγομαι στην κυριολεξια να βελτιωσω τις επιδοσεις του Τερη θα ηθελα την οδηγικη εμπειρια καποιου φιλου που εχει τοποθετησει το κιτ βελτιωσης και εχει εμπειρια πλεον απο το αυτοκινητο του με αυτο!
Ψαχνοντας τον server για παλιοτερα ποστ δεν βρηκα παρα ελαχιστα πραγματα!!
Ξεχασα να σας πω αποψεις περι αξιοπιστιας δεν με ενδιαφερουν αφου δεν εχω ουδεμια αμφιβολια για την ποιοτητα του αυτοκινητου οντας καινουριος στον Τερη αλλα παλιος στην συγκεκριμενη μαρκα και απολυτος σιγουρος οτι η αξιοπιστια παραμαινει η ιδια!!!
RORY
Junior Boarder
Junior Boarder

Απ:Κιτ βελτίωσης ιπποδύναμης

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Σάβ Ιαν 08, 2011 12:21 pm

Φίλε μου δεν έχω χρόνο τώρα να ψάξω και να σου δώσω κάποια λίνκ συζητήσεων από εδώ μέσα γιαυτό και αναφορικά θα σου πω πως υπάρχουν δύο κύριες βελτιώσεις.
Η μία είναι η τοποθέτηση compressor η οποία ανεβάζει την ιπποδύναμη στα 150 άλογα και η άλλη είναι η τοποθέτηση παράληλου εγκέφαλου και αντικατάσταση εξατμίσεων που ανεβάζει την ιπποδύναμη στα 120 άλογα.

Την δεύτερη μετατροπή που σου γράφω την έχω κάνει στο κατάστημα μου σε αρκετά αυτοκίνητα και δεν έχουν παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα, αλλά για την τοποθέτηση compressor έχω τις ενστάσεις μου.

Ότι απορία έχεις ρώτα άφοβα;)
http://www.pesketzis.gr
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Απ:Κιτ βελτίωσης ιπποδύναμης

Δημοσίευσηαπό hst » Κυρ Ιαν 09, 2011 11:33 pm

hst
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Επιστροφή στο Terios - Εξοπλισμός και Βελτιώσεις

Μέλη σε σύνδεση