Διαγωνισμός Φωτογραφίας.

Απ:Διαγωνισμός Φωτογραφίας.

Δημοσίευσηαπό chrisostomos » Τετ Δεκ 14, 2011 10:30 am

ευχαριστω πολυ παιδια!:)
chrisostomos
Senior Boarder
Senior Boarder

Δημοσίευσηαπό yrig » Τετ Δεκ 14, 2011 11:52 am

Η ιδιαιτερότητα του imageshack είναι ότι ύστερα από λίγο καιρό οι φωτογραφίες σβήνονται.
yrig
Expert Boarder
Expert Boarder

Δημοσίευσηαπό Synteknos » Τετ Δεκ 14, 2011 11:59 am

Γι αυτό εγώ προτείνω Mitsubishi που είναι η Σίγουρη Λύση :x :cry: :roll: 8) 8) :o :x :twisted: :twisted: :evil: 8) :D :( :shock: :? :? :P :roll: :roll: :idea: :idea: :x :P :oops: :oops:

Τα emoticons τα έβαλα για να δηλώσω την συναισθηματική μου κατάσταση. Όσο για τα σκέτα αισθηματικά, ο ανάδρομος Ερμής δεν βοηθάει στην συνεύρεση με το έταιρο ήμισι που το 'χεις σε εκτίμηση και όλο το παρατάς, οπότε σε έχει φάει η - τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται - αναμονήηηηηηηηη!
Τελευταία επεξεργασία από Synteknos και Τρί Απρ 10, 2012 4:08 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
www.TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό joannathom » Τετ Δεκ 14, 2011 12:18 pm

καλημέρα παιδιά!:laugh:
μήπως θα ήταν σωστό να αλλάξουμε λίγο τον ένα τίτλο (Διαγωνισμός φωτογραφίας) για να μη μπερδευόμαστε?;)
Άβαταρ μέλους
joannathom
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Εικόνες: 0

Απ:Διαγωνισμός Φωτογραφίας (Ερωτήσεις)

Δημοσίευσηαπό Anestis » Τετ Δεκ 14, 2011 2:26 pm

Καλημέρα σε όλους και σε όλες:):):)
Άλλαξα το τίτλο του παρών θέματος, γιαυτό προσέχετε όταν ποστάρετε τον τίτλο του θέματος;)
Εάν θέλετε μπορώ να σας φτιάξω και βίντεο.
Anestis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Τετ Δεκ 14, 2011 6:08 pm

Βλέπω το θέμα με τον διαγωνισμό φωτογραφίας σας άρεσε και ήδη έχετε ξεκινήσει το ανέβασμα των φωτογραφιών σας...

Έκανα μια σκέψη όμως...
Πρότεινα να υπάρξει και έπαθλο για τον νικητή και συμφωνήσατε αλλά δεν συζητήσαμε τι θα είναι και πως θα πληρωθεί.
Πιστεύω πως το καλύτερο θα είναι ο κάθε διαγωνιζόμενος να υποχρεούται να καταβάλει το συμβολικό ποσό του 1 ευρώ για την συμμετοχή του.
Έτσι το ποσό που θα μαζευτεί θα είναι το δώρο του νικητή.
Επειδή φυσικά δεν είναι δυνατόν να πάμε όλοι στην τράπεζα και να καταβάλουμε 1 ευρώ προτείνω να μαζευτούν τα λεφτά από έναν Νότιο και έναν Βόρειο.
Φυσικά αναλαμβάνω εγώ να μαζέψω τα χρήματα από τους Βόρειους οπότε χρειαζόμαστε ακόμα έναν... "εισπράκτορα":P
Αυτό θα γίνει έτσι και αφορμή για μια μίνι συνάντηση πριν το νέο έτος.
Τα λεφτά που θα συγκεντρωθούν θα αποσταλούν στον νικητή για να τα... φάει στην υγειά μας:)
http://www.pesketzis.gr
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Synteknos » Τετ Δεκ 14, 2011 10:08 pm

Συμφωνώ απολύτως με τον Γιατρό και προτείνω για τους Νότιους να αναλάβω εγώ, μιας και θα είμαι Αθήνα 23-30/12. Θα κανονίσουμε και συνάντηση για καφέ ;)

Και αν ξαναδείτε το παραδάκι, να με χέσετε! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από Synteknos και Τρί Απρ 10, 2012 4:09 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
www.TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Anestis » Τετ Δεκ 14, 2011 10:33 pm

g.pesketzis έγραψε:
Βλέπω το θέμα με τον διαγωνισμό φωτογραφίας σας άρεσε και ήδη έχετε ξεκινήσει το ανέβασμα των φωτογραφιών σας...

Έκανα μια σκέψη όμως...
Πρότεινα να υπάρξει και έπαθλο για τον νικητή και συμφωνήσατε αλλά δεν συζητήσαμε τι θα είναι και πως θα πληρωθεί.
Πιστεύω πως το καλύτερο θα είναι ο κάθε διαγωνιζόμενος να υποχρεούται να καταβάλει το συμβολικό ποσό του 1 ευρώ για την συμμετοχή του.
Έτσι το ποσό που θα μαζευτεί θα είναι το δώρο του νικητή.
Επειδή φυσικά δεν είναι δυνατόν να πάμε όλοι στην τράπεζα και να καταβάλουμε 1 ευρώ προτείνω να μαζευτούν τα λεφτά από έναν Νότιο και έναν Βόρειο.
Φυσικά αναλαμβάνω εγώ να μαζέψω τα χρήματα από τους Βόρειους οπότε χρειαζόμαστε ακόμα έναν... "εισπράκτορα":P
Αυτό θα γίνει έτσι και αφορμή για μια μίνι συνάντηση πριν το νέο έτος.
Τα λεφτά που θα συγκεντρωθούν θα αποσταλούν στον νικητή για να τα... φάει στην υγειά μας:)

Synteknos έγραψε:
Συμφωνώ απολύτως με τον Γιατρό και προτείνω για τους Νότιους να αναλάβω εγώ, μιας και θα είμαι Αθήνα 23-30/12. Θα κανονίσουμε και συνάντηση για καφέ ;)

Βέβαια, εγώ μιλάω και από θέση ισχύος, αφού ΕΓΩ θα νικήσω στον διαγωνισμό :lol: :woohoo: :lol: :woohoo: :lol: :woohoo: :lol: :woohoo: :lol: :woohoo: :lol: :woohoo: :lol: :woohoo: :lol: :woohoo:

Ίσως και να είναι έτσι, απλά επειδή πρότεινα τον διαγωνισμό εγώ είμαι αυτός ο οποίος πρέπει να βάλει το δώρο του νικητή και όχι τα άτομα που θα συμμετέχουν:):):)
Υ.Γ.Επειδή ο γραπτός λόγος καμία φορά παρεξηγείται δεν θέλω να το πάρετε αλλιώς:) ;)
Anestis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Synteknos » Πέμ Δεκ 15, 2011 12:00 am

Το βάλεις δεν το βάλεις, θα φάει ο διαγωνισμός τέτοιο "καπέλο" από άλλα πιο "σημαντικά" που στο τέλος θα ξεχαστεί. Και τα λεφτά θα τα φάω βενζίνες!
Τελευταία επεξεργασία από Synteknos και Τρί Απρ 10, 2012 4:11 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
www.TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Marina » Πέμ Δεκ 15, 2011 10:43 am

Συμφωνώ και εγώ με την πρόταση του Dr για το δώρο άλλωστε είναι μια καλή ευκαιρία για συνάντηση και ανταπόδοση ευχών για τις γιορτινές μέρες που θα έρθουν.
Σπύρο, κάτι έλεγες ότι θα αριβάρεις προς τα μέρη μας τέλος του χρόνου, τι έγινε τελικά; μόνο μέχρι τας Αθήνας θα φτάσεις;:P
Επίσης βλέπω οι φωτογραφίες που έχουν ανέβει για το διαγωνισμό είναι πολύ ωραίες και όλες υποψήφιες για τη νίκη… η δική μου βέβαια είναι απλά μια αποτύπωση ενός παιχνιδιού στις λάσπες και την έβαλα όπως ήδη έχω πεί, αφ’ενός για πλάκα και αφ’ετέρου για να λέω ότι συμμετέχω και εγώ (λείπει ο Μάρτης από τη Σαρακοστή;)
Ξέρω όμως ότι έχουμε πολλούς ακόμη από δώ μέσα που είναι βαριά πυροβολικά και και περιμένω να δώ τη δική τους φωτογραφία… άντε άντε κουνηθείτε…..
Tetradusterios … επιτέλους είδα τον πρώην τερατάκι σου … πολύ μάχιμο φαίνεται… το αναπολείς ε;;;; σε καταλαβαίνω απόλυτα:P :P :laugh: :laugh:
"The Diva"
Marina
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό chrisostomos » Πέμ Δεκ 15, 2011 10:53 am

ναι ρε παιδια και εγω συμφωνω για το δωρο του νικητη αλλα εγω πχ ειμαι απο καβαλα.πως θα δωσω 1 ευρω στον πεσκετζη η να το θεσω αλλιως...οποιοσδηποτε και να προσφερθει να μαζεψει τα λεφτα θα μενει σε μια πολη ενω τα μελη του club ειναι απο ολη την ελλαδα.λιγο δυσκολο μου φαινεται.....
chrisostomos
Senior Boarder
Senior Boarder

Δημοσίευσηαπό Marina » Πέμ Δεκ 15, 2011 10:59 am

Έλα βρε τι δύσκολο;;;; η Καβάλα ένα διωράκι είναι βαριά βαριά... θα πεταχείς για ένα καφεδάκι ή φαγητάκι ανάλογα τι θα κανονίσουμε και όλα θα διευθετηθούν...;) ;) ευκαιρία για εκδρομούλα και "to know us better";) ;)
"The Diva"
Marina
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό chrisostomos » Πέμ Δεκ 15, 2011 12:34 pm

και να φανταστεις οτι τις τελευταιες 2 βδομαδες ηρθα θεσσαλονικη 6-7 φορες...:angry: .....τι 2 ωρες....με 30 ευρω σε 1 ωρα :woohoo:
chrisostomos
Senior Boarder
Senior Boarder

Δημοσίευσηαπό Anestis » Πέμ Δεκ 15, 2011 3:38 pm

Τελικά ποιό θα είναι το δώρο βρε παιδιά, το χρηματικό ποσό που θα συγκεντρωθεί ή τα 3 παραπάνω που έγραψα, γιατί έχω μπερδευτεί:) :P :laugh:
Anestis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Πέμ Δεκ 15, 2011 4:49 pm

Χρισόστομε, καλή διάθεση να έχουμε και τα ευρώ θα βρούμε τον τρόπο να τα μαζέψουμε ώστε να τα αποστείλουμε στον τυχερό.
http://www.pesketzis.gr
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Περί ανέμων & υδάτων...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης