κοντεψα να σκοτωθω

κοντεψα να σκοτωθω

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Δευτ Ιαν 04, 2010 7:42 pm

σημερα το απογευμα οπωσ κατεβαινα ενα δρομο βλεπω μπροστα μου να περνανε 2 μπεκατσεσ ( μην γελατε) κανω οπισθεν με φορα χωρισ να κοιταξω πισω και πεφτω μεσα σε ενα ρεμα-γκρεμο με κρατισανε κατ πετρεσ επεσα απο την μερια του οδηγου παω να κανω μπροστα με το παραμικρο να με κυλησει, βγαινω απο το τζαμι η πορτα δεν ανοιγε ητανε μια μεγαλη πετρα (απορω εκει πωσ δεν εφυγε) περνω τηλ ερχετε ενα ναβαρα και με δενει απο μπροστα στν δεστρα του συνοδηγου και ενα σαμουραι πισω να με κρατησει αμα τυχον εφευγα για κατω .ανοιγω την πορτα σου συνοδηγου και για το τιμονι τελοσ καλα παιδια ευτηχωσ βγηκα ΕΥΗΧΩΣ ..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ
ΜΗΝ μου πειτε οτι το θελατε στην καμερα :dry: ευτηχωσ εκτοσ απο κατι γρατζουνιεσ στα φρυδια δεν βρηκε πουθενα ειναι ψυλο το ατιμο παντωσ ακομα τρεμω
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Απ:κοντεψα να σκοτωθω

Δημοσίευσηαπό Ηλίας » Δευτ Ιαν 04, 2010 8:08 pm

Βασιλη μη μου πεις οτι κουβαλας και το οπλο μαζι σου...;! :unsure: :ohmy:

μηπως πρεπει να βγαλεις το κυνηγι για λιγο απο το μυαλο σου; :unsure: :whistle:

ps: ... η εκδικηση της μπεκατσας :P :woohoo:
Ηλίας
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Gipakius » Δευτ Ιαν 04, 2010 8:11 pm

Ευτυχώς εκεί στην επαρχία έχετε καλούς φίλους που τρέχουν για βοήθεια, γιατί εδώ άστα να πάνε. Μόνο για καφέ τους βρίσκεις....(ή αν τους τάξεις καμιά γκόμενα).
Άβαταρ μέλους
Gipakius
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό dbotsios » Δευτ Ιαν 04, 2010 8:34 pm

Βασίλη χαίρομαι που είσαι καλά...B)
dbotsios
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Δευτ Ιαν 04, 2010 10:04 pm

τωρα ειχα παει και το χα σηκωσει για να το κοιταξω λεπτομερεσ και ολα οκ :) παιδεσ προσοχη και οχι απροσεξια στην οδηγηση και το παθημα να γινεται μαθημα ετσι την ειχα πατησει και στον ταυγετο ..10000ευρο και βαλε θα ειχαν κανει φτερα ισωσ και εγω μαζι τουσ:ohmy: ευχαριστβ δημητρη,ναι gipakioys ευτηχωσ βρηκα τουσ καταλληλουσ ο ενασ χρονια εμπειρια σε τρακτερια και κοληματα..
ηλια αστα εχω να δω μπεκατσα πολλυ καιρο :) και εκανα οπισθεν με χιλια :) ναι το οπλο παντα:ohmy:
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό antonaros » Τρί Ιαν 05, 2010 2:30 am

Gipakius έγραψε:
Ευτυχώς εκεί στην επαρχία έχετε καλούς φίλους που τρέχουν για βοήθεια, γιατί εδώ άστα να πάνε. Μόνο για καφέ τους βρίσκεις....(ή αν τους τάξεις καμιά γκόμενα).

εγω οταν κολησα στο ρεμα στο αλεποχωρι και πηρα τον κολλητο μου να ερ8ει να με μαζεψει ηταν η καλυτερη του... με πουκαμισο και μοκασινια ηρθαν τα παιδια και παλεβανε με τις λασπες....
και στο τελος μου ειπαν.... καλα που εισαι και εσυ και κολλας καθε λιγο γιατι εκει στο παρτυ ηταν πολυ βαρετα....
:laugh: :laugh: :laugh:
antonaros
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό NORTH FACE » Τρί Ιαν 05, 2010 9:54 am

Βασιλάκη έχεις σκεφτεί ποτέ να ασχοληθείς με το σκάκι. Ωραίο παιχνίδι και ΑΚΙΝΔΥΝΟ :P
NORTH FACE
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό getr1 » Τρί Ιαν 05, 2010 3:33 pm

προσεξε billara και σου ευχομαι να μην σου ξανατυχει (οπως και ολοι μας δηλαδη υπαρχουν πολλες κακοτοπιες)
παρεπιπτοντως πριν κανα 2 ωρες γυρναγα απ το χωριο και στην μαλακασα εφαγα κατι χαστουκια απο πλευρικα ρευματα αερα με 120χλμ τα ειδα ολα μιλαμε
(απορω πως κατι suv kia πηγαιναν
ανενοχλητα με καμια 140 εκτος κι αν δεν ειναν σημασια στις διορθωσεις που ηθελε το τιμονι απ το περα δωθε) τοσο καλοστημενα ειναι?
να μουν τον Μαη γαιδαρος
τον Αυγουστο κριαρι
ολο το χρονο κοκορας
και γατος τον Γεναρη
Άβαταρ μέλους
getr1
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό john » Τρί Ιαν 05, 2010 7:02 pm

τι σου φταιει η μπεκάτσα ρε βασίλη; χρονιάρες μέρες είναι αστες να ζήσουν και αυτές! Είδες τι πήγες να πάθεις;

Πάντως εγώ όταν χρειάζεται να κάνω όπισθεν δίπλα σε γκρεμό, βάζω τη μούρη προς το γκρεμό και πισινό από την άλλη μεριά.
john
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό Ηλίας » Τρί Ιαν 05, 2010 8:17 pm

john έγραψε:
Πάντως εγώ όταν χρειάζεται να κάνω όπισθεν δίπλα σε γκρεμό, βάζω τη μούρη προς το γκρεμό και πισινό από την άλλη μεριά.

και πως θα σημαδεψεις την μπεκατσα ετσι...; :unsure:
Ηλίας
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Τρί Ιαν 05, 2010 11:29 pm

antonaros έγραψε:
Gipakius έγραψε:

εγω οταν κολησα στο ρεμα στο αλεποχωρι και πηρα τον κολλητο μου να ερ8ει να με μαζεψει ηταν η καλυτερη του... με πουκαμισο και μοκασινια ηρθαν τα παιδια και παλεβανε με τις λασπες....
και στο τελος μου ειπαν.... καλα που εισαι και εσυ και κολλας καθε λιγο γιατι εκει στο παρτυ ηταν πολυ βαρετα....
:laugh: :laugh: :laugh:
xaxaxa
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Τρί Ιαν 05, 2010 11:31 pm

ευτηχωσ παιδεσ ουτε γατα ουτε ζημια :) ευτηχωσ ...υσ μα μπεκατσα πουθενα :ohmy:
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Τρί Ιαν 05, 2010 11:40 pm

getr1 έγραψε:
προσεξε billara και σου ευχομαι να μην σου ξανατυχει (οπως και ολοι μας δηλαδη υπαρχουν πολλες κακοτοπιες)
παρεπιπτοντως πριν κανα 2 ωρες γυρναγα απ το χωριο και στην μαλακασα εφαγα κατι χαστουκια απο πλευρικα ρευματα αερα με 120χλμ τα ειδα ολα μιλαμε
(απορω πως κατι suv kia πηγαιναν
ανενοχλητα με καμια 140 εκτος κι αν δεν ειναν σημασια στις διορθωσεις που ηθελε το τιμονι απ το περα δωθε) τοσο καλοστημενα ειναι?
τα κια τα καινουργια ειναι πολυ πιο πλατια και κανα τονο βαρυτερα απο τον τερη τον 2
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό getr1 » Τετ Ιαν 06, 2010 12:07 am

οχι και κανα τονο βρε bill xaxaxa 1200 κιλα ειναι ο τερης 1500 - 1600 ειναι το sportage
;)
αμα το φορτωνα καμια 300 κιλα πετρες απ το χωριο που τις ηθελα για 1 διακοσμιση θα κραταγε καλυτερα χμ....εδω κατι audi a3-4 που θεωρουνται Ο ορισμος του κρατηματος και πηγαιναν σαν κοτες
εγω πιστευω απλα crazy music - crazy people :)
να μουν τον Μαη γαιδαρος
τον Αυγουστο κριαρι
ολο το χρονο κοκορας
και γατος τον Γεναρη
Άβαταρ μέλους
getr1
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Τετ Ιαν 06, 2010 12:14 am

getr1 έγραψε:
οχι και κανα τονο βρε bill xaxaxa 1200 κιλα ειναι ο τερης 1500 - 1600 ειναι το sportage
;)
αμα το φορτωνα καμια 300 κιλα πετρες απ το χωριο που τις ηθελα για 1 διακοσμιση θα κραταγε καλυτερα χμ....εδω κατι audi a3-4 που θεωρουνται Ο ορισμος του κρατηματος και πηγαιναν σαν κοτες
εγω πιστευω απλα crazy music - crazy people :)
ε ειναι πιο βαρυ πιο χαμηλο και πιο πλατυ οποτε πηγαινει καλλυτερα :)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Επόμενο

Επιστροφή στο Περί ανέμων & υδάτων...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες