κυνηγοσ

Απ:κυνηγοσ

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Σάβ Αύγ 28, 2010 2:04 am

billy1 έγραψε:
πολλη κουβεντα σηκωνει το θεμα, και καλυτερα απο κοντα.
αλλα βρε παιδια, εγω που δε βαφτιζω τον εαυτο μου τιποτα, πχ. πατριωτη, οικολογο, κλπ. δεν τοχα σκεφτει πως αμα ημουνα οικολογος, θα ειχα και κοτερο....ενδιαφερουσα παρατηρηση....
τι ερχεται πρωτο, αμα γινω οικολογος, θα αποχτησω και κοτερο, ή μηπως οοοοοοοοοταν παρω κοτερο ,τοτε, τσουπ, αυτοματα εγινα και οικολογος;)

παντως δε με βλεπω να παιρνω κοτερο, σε αυτη τη ζωη....
ε τοτε ρε bill na σου δωσουμε καμια καραμπινα π ξερεις μπορει να χριαστει
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό MATHEWS » Σάβ Αύγ 28, 2010 12:15 pm

ΕΝΝΟΙΑ ΣΑΣ ΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ!ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!!!!ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ (ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ) ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ Μ...................!ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΜΟΥ.ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΩ!ΚΑΘΩΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΧΤΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΠΤ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11.30 ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ.ΒΛΕΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΛΑΓΟ.ΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗ(ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ) ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΟΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ 1 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ.40 ΕΥΡΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ.ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ.Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ 6 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΦΡΕΣΚΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΧΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ,ΔΕΝ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΟΠΩΣ ΚΤΛ. 2)ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΛΕΠΩ 2 ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣ ΟΛΑ ΝΟΜΙΜΑ ΒΛΕΠΕΤΕ(ΖΩΝΕΣ ΔΙΑΒΑΤΙΚΩΝ ΜΛΚ....).Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΕΒΓΑΛΑ 4 ΛΑΓΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ,Ο ΕΝΑΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.ΠΑΛΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΔΑΣΟΦΥΛΑΚΑ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΟΣ(ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ).ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΟΜΟΙ ΝΟΜΙΖΩ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΑΛΟΤΟΚΟΠΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ.ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΝΜ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ.ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΚΑΒΓΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!:)
MATHEWS
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Δημοσίευσηαπό Apneafrog » Σάβ Αύγ 28, 2010 2:07 pm

Δυστυχως αυτοι οι τυποι ειναι για πολλες κλωτσιες, οπως ειπες και επραξες αλλα, απο την αλλη το να φτανεις να χαλας την ζαχαρενια σου και να τσακωνεσαι δεν λεει για αυτους τους αχρηστους...
Αν τον κραταγες αυτον τον τυπο με τους λαγους εκει και φωναζες την θηροφυλακη η αστυνομια, θα τον ειχαν παει αυτοφώρω,θα του ειχαν παρει το αυτοκινητο και θα ετρωγε και προστιμο και φυλακη.....
Τωρα εφυγε με μπουνιες μονο..:laugh: :laugh:
Apneafrog
Expert Boarder
Expert Boarder

Δημοσίευσηαπό MATHEWS » Σάβ Αύγ 28, 2010 3:19 pm

ΑΣΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ?ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΤΖΙΠΑΚΙ ΟΙ ΘΗΡΙΟΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΦΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΝΕ ΠΙΣΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΠΤ.Ο ΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΗΝΑΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΑ!!!!!!ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!Α ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝ. ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΘΕΛΑΝ ΛΕΕΙ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ.ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗ ΝΟΜΙΜΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ! ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΩΡΙΤΙΚΙΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΣΑ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΨΑΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!
MATHEWS
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Δημοσίευσηαπό Gipakius » Σάβ Αύγ 28, 2010 3:40 pm

Γιατι δεν το ριχνεις στην ορειβασία?
Για καμερα panasonic. Για μένα οι καλύτερες με διαφορά. Βρες ενα μοντέλο της ανάλογα τις ανάγκες σου και κοίτα να είναι made in japan. Σαν το τεριος.
Άβαταρ μέλους
Gipakius
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό antonaros » Σάβ Αύγ 28, 2010 3:59 pm

ασε μας ρε μαθιε.... λες και δεν τα ξερεις....
παντου τα ιδια γινονται...
τρως κληση εσυ επειδη πας με 120 αντι 100 και περναει το εριπειο διπλα που εχει να παει συνεργειο 10 χρονια, ουτε λογος για κτεο, βγαζει ενα μαυρο συνεφο απο την εξατμιση και ουτε καν το σταματανε...
απαγορευτηκε το τσιγαρο σε ολα τα μαγαζια εκτος απο τα καζινο και οσα ειναι πανω απο 300 τμ.εκει δν ενοχλει...
θες να πουμε και αλλα???? γιατι μπορω να σκεφτω και αλλα πολλα....
antonaros
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Σάβ Αύγ 28, 2010 5:31 pm

Gipakius έγραψε:
Γιατι δεν το ριχνεις στην ορειβασία?
Για καμερα panasonic. Για μένα οι καλύτερες με διαφορά. Βρες ενα μοντέλο της ανάλογα τις ανάγκες σου και κοίτα να είναι made in japan. Σαν το τεριος.
μα το εχει ριξει στην ΠΥΓΜΑΧΙΑ γιαυτο να κυνηγατε ολοι γυμναζεται νους και σωμα;)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΑΚΗΣ » Κυρ Αύγ 29, 2010 10:00 am

παιδια εχουν φανη κατι πουλακια σημερα ειναι νοτιος δεν εχει φτερο
φολεγανδρο κυκλαδες
ΑΚΗΣ
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ » Κυρ Αύγ 29, 2010 1:26 pm

ΑΚΗΣ έγραψε:
φολεγανδρο κυκλαδες
τρυγονια? κανα ορτυκι εχει ακουστει?
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό g.koytrias » Κυρ Αύγ 29, 2010 11:11 pm

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΗ έγραψε:
ΑΚΗΣ έγραψε:
φολεγανδρο κυκλαδες
τρυγονια? κανα ορτυκι εχει ακουστει?

Απο κεντρική Ελλάδα πολύ λίγα πράγματα!Πολύ λίγα τρυγόνια και από ορτύκια μόνο κάποια λίγα ντοπιάρικα!Βροχές χρειαζόμαστε βροχές γιατί έχει ξεραθεί ο τόπος!
g.koytrias
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Λεωνιδας » Δευτ Αύγ 30, 2010 5:53 am

πες τα μεγαλε ...να ακουνε κατι ψηλοι- μαγοι...που εχουν τις βουβουζελες και σκουριαζουν κι ασχολουνται τωρα μονο με κιτε-σερφ!!!!
Λεωνιδας
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΑΚΗΣ » Δευτ Αύγ 30, 2010 8:23 am

τιποτα ακομα απο ορτηκια απο τεταρτη πεμπτη βλεπουμε παιδια
ΑΚΗΣ
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό ΑΚΗΣ » Δευτ Αύγ 30, 2010 8:25 am

και τρηγονια λιγα πραγματα
ΑΚΗΣ
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό spyros » Δευτ Σεπ 27, 2010 8:17 pm

pou einai oi tsixles ???
oeo....
spyros
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Δημοσίευσηαπό spyros » Δευτ Σεπ 27, 2010 8:21 pm

distixos fetos paidia mou den tha mporesw na xarw sto xarama to terios oute tin kenouria mou sx3 logo dyo spasmenon diskon ston afxena mou. apo oti katalavenete exw pio poles zimies egw ap to terios.
den pirazei omos. tis voltes sta perasmata tha tis kanw kai tha fonazw 'ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΡΕ'
Α kai na prosexete me ta pistolia sas...
spyros
Fresh Boarder
Fresh Boarder

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Περί ανέμων & υδάτων...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες