Αναρτήσεις πίσω Τέριος 2

Αναρτήσεις πίσω Τέριος 2

Δημοσίευσηαπό manolistheo » Κυρ Ιουν 16, 2013 7:46 pm

Φίλοι μου βρήκα σε σάιτ με ανταλλακτικά φθηνά πίσω αμορτισέρ 76 ευρώ τα 2 καγιάμπα G αερίου. Ο φίλος μηχανικός μου είπε για αερίου-λαδιού.Παίζει κάτι με αυτό ή να τα πάρω μιας και τα βρήκα φθηνά;
manolistheo
Junior Boarder
Junior Boarder

Re: Αναρτήσεις πίσω Τέριος 2

Δημοσίευσηαπό teo » Δευτ Ιουν 17, 2013 8:39 pm

Εχει αναλυθει το θεμα φιλε σε προηγουμενα post.Τα μαμα αμορτισερ του τεριος νομιζω αν το λεω καλα δουλευουν στην συμπιεση και οχι στην αποσυμπιεση λογω αξονα.Οτι αλλο βαλεις θα κοπαναει πισω εκτος και αν δεν σε ενοχλει.Βαλε τα μαμα και αν θες λιγο περισσοτερο σφιξιμο πισω βαλε ενισχυτικα της mad!!!
Άβαταρ μέλους
teo
Senior Boarder
Senior Boarder

Re: Αναρτήσεις πίσω Τέριος 2

Δημοσίευσηαπό manolistheo » Τρί Ιουν 18, 2013 9:44 am

teo έγραψε:Εχει αναλυθει το θεμα φιλε σε προηγουμενα post.Τα μαμα αμορτισερ του τεριος νομιζω αν το λεω καλα δουλευουν στην συμπιεση και οχι στην αποσυμπιεση λογω αξονα.Οτι αλλο βαλεις θα κοπαναει πισω εκτος και αν δεν σε ενοχλει.Βαλε τα μαμα και αν θες λιγο περισσοτερο σφιξιμο πισω βαλε ενισχυτικα της mad!!!

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σου αλλά το ζητούμενο είναι ,μήπως αυτά που βρήκα είναι τα ίδια με τα μαμά (στο δικό μου Τέριος είναι KAUABA) και γλιτώσω κάποια χρήματα;Αν έχει βάλει κάποιος παρόμοια-kayaba EXCEL G θα με βοηθούσε πολύ
manolistheo
Junior Boarder
Junior Boarder

Επιστροφή στο Terios - Ελαστικά & Αναρτήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης