ερωτηση για ελαστικα

ερωτηση για ελαστικα

Δημοσίευσηαπό vasilis nafpaktos » Κυρ Σεπ 02, 2012 5:08 pm

μαγκες,θελω να αλλαξω λαστιχα στο τεριος τωρα που ερχεται κ χειμωνας,50-50 λεω να βαλω,ειμαι σε διλημμα ομως κ θελω τη βοηθεια σας,PIRELLI SCORPION ATR,CONTINENTAL CROSS CONTACT ATR,COODYAER WRANGLER ATR,ποιο απο τα τρια ειναι το πιο καλυτερο ασ του πουμε ετσι ελαστικο για εκτοσ δρομου??πιο ειναι το πιο καθαροαιμο ελαστικο για εκτοσ δρομου χρηση??ακουω γνωμεσ???ευχαριστω
vasilis nafpaktos
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Re: ερωτηση για ελαστικα

Δημοσίευσηαπό administrator » Τρί Σεπ 04, 2012 11:36 am

Αν έχεις 205 ή 215, υπάρχουν πολλές επιλογές, αν έχεις 235, η εμπειρία μου από τα Geolandar είναι εξαιρετική. Πανάκριβα μεν αλλά τα κρατάς πολλά χρόνια/χιλιόμετρα.

επειδή ΄πρέπει και εγώ να αλλάξω και με ενδιαφέρει η κίνηση εκτός δρόμου, θα δοκιμάσω τα αναγομωμένα (BF). Το θέμα το έχω αφήσει σε αδράνεια από πέρυσι. Πιστεύω να ανταποκριθούν δύο εισαγωγείς με τους οποίους είχα μιλήσει οπότε θα δημιουργήσουμε σχετικό θέμα.

Για τα 205 και 215, υπάρχουν και τα κινέζικα Infinity που εισάγει η Agripan και εχώ ακούσει θετικά σχόλια.
administrator
Expert Boarder
Expert Boarder

Re: ερωτηση για ελαστικα

Δημοσίευσηαπό green monster » Τρί Σεπ 04, 2012 10:41 pm

Πάντως εγώ τα geolader τα πήρα χτες 390 ευρώ 205-70-15 κανονικά είχαν 460 ευρώ το μόνο κακό είναι ότι είναι δεύτερη βδομάδα του 2012 αλλά δείχνουν σαν να φτιάχτηκαν πρόσφατα αλλά δυστυχώς είχε μόνο αυτά τα παράγγειλε στον προμηθευτή του τα παράγγειλε και αυτός και του στείλανε μόνο 4 αυτά που έβαλα ο λαστιχάς χρόνια φίλος πάντως είναι καταπληκτικό λάστιχο 50-50
green monster
Senior Boarder
Senior Boarder

Επιστροφή στο Terios - Ελαστικά & Αναρτήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης