ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ

ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ

Δημοσίευσηαπό ΒΑΓΓΕΛΗΣ » Κυρ Ιαν 22, 2012 2:28 pm

Σήμερα το πρωί βρήκα τον καθρέφτη του οδηγού σπασμένο.
Τι ξέρετε ρε παιδιά για τους καθρέφτες;
Υπάρχει σε μεταχειρισμένο;
Καινούριος πόσο κάνει άραγε;
Αν υπάρχει ομοιοπαθής τι έκανε τελικά;
Φτιάχνεται ο παλιός;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Expert Boarder
Expert Boarder

Re: ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ

Δημοσίευσηαπό Anestis » Κυρ Ιαν 22, 2012 3:39 pm

Πρώτα από όλα περαστικά.
Η τιμή του καινούργιου πιστεύω ότι είναι λίγο τσιμπημένη αλλά κάτι σε μεταχειρισμένο πιστεύω ότι αξίζει.
Για την επισκευή δεν ξέρω άν μπορεί ή ξέρει κανένας να απαντήσει διότι σπάσιμο με σπάσιμο έχει διαφορά και ίσως με μία φώτο βρίσκατε άκρη.
Anestis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Εικόνες: 0

Δημοσίευσηαπό great » Κυρ Ιαν 22, 2012 6:43 pm

ετσι ακριβως . ανεβασε μια φωτο ακριβως στο σπασιμο και τουλαχιστον να σου πουμε την γνωμη μας . τωρα αν εσπασε μονο ο καθρεπτης και οχι ο βραχιωνας μπορεις να κοψεις αλλο αλλα δεν θα ειναι αλιθοφανες αυτο που θα βλεπεις, και πως θα τα βλεπεις. αν τωρα εσπασε μονο ο βραχιωνας η βαση δηλ. του καθτεπτη , υπαρχουν καποιες κολες στην αγορα επωξικες αλλα σε κανα σοκ δυνατο θα ξανασπασει στο ιδιο σημειο . αν ειναι πολυ ακριβός , ψαξε για κανενα ιμιτασιον αλλα οπως γνωριζεις οτι πληρωνεις παίρνεις . συμβενουν αυτα δυστηχως . υπαρχουν κατι τύποι στην κοινωνία που δεν εχουν με τι αλλο να ασχοληθουν και τα βαζουν με τους καθρεπτες των αυτοκινητων :x
Άβαταρ μέλους
great
Expert Boarder
Expert Boarder

Εικόνες: 0

Δημοσίευσηαπό Azor » Δευτ Ιαν 23, 2012 12:56 am

ΒΑΓΓΕΛΗΣ έγραψε:Σήμερα το πρωί βρήκα τον καθρέφτη του οδηγού σπασμένο.
Τι ξέρετε ρε παιδιά για τους καθρέφτες;
Υπάρχει σε μεταχειρισμένο;
Καινούριος πόσο κάνει άραγε;
Αν υπάρχει ομοιοπαθής τι έκανε τελικά;
Φτιάχνεται ο παλιός;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.

αν εχει σπασει μονο το τζαμι, υπαρχει λυση με καθρεπτη που δειχνει οπως ο εργοστασιακος δηλαδη ευρυγωνια.
Άβαταρ μέλους
Azor
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Δημοσίευσηαπό Dramaica » Δευτ Ιαν 23, 2012 11:28 am

Αν ειναι απο Terios I εχω εναν ματαχειρισμενο απο οδηγο. Εγω εχω terios II και μου ειχε σπασει και εμενα και τον παρειγειλα αλλα μου στειλαν κατα λαθος απο terios I.
Dramaica
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Δημοσίευσηαπό stev kar » Δευτ Ιαν 23, 2012 6:14 pm

Γειά σου Βαγγέλη! Πριν λίγο καιρό έσπασα το δεξί μου καθρέφτη. Να είναι καλά ο dr. Peske (Θεσ/νίκη).
Τον επισκεύασε σχεδόν τζάμπα. Η τιμή καινούργιου βγαίνει κοντά στα 200,00EUROS. Ρώτησε τον ΓΙΩΡΓΟ,
νομίζω θα σου βρει λύση.
Άβαταρ μέλους
stev kar
Expert Boarder
Expert Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΓΓΕΛΗΣ » Τρί Ιαν 24, 2012 12:31 am

Καλησπέρα παιδιά.Ευχαριστώ πολύ για όλους για τις πληροφορίες.Τελικά γυρω στα 150 θα μου πάει...με 15% έκπτωση και δωρεαν τοποθέτηση(κι αυτό λόγω terios club όπως μου είπε ο μηχανικός.)
Αν έμενα κοντά στον ΠΕΣΚΕ .., φίλε μου; 06.45 το είδα, 07.00 θα ημουν κάτω από το σπίτι του και θα περίμενα να ξυπνήσει...
Είμαι όμως λίγο μακριά και όπως καταλαβαίνεις η απόσταση δυσκολέύει λίγο τα πράγματα.

Αυτόπτης μάρτυρας μου είπε ότι γύρω στις 04.00 το πρωί σταματάει ενα ασημι αυτοκίνητο,βγαίνουν δύο τύποι ,ο ένας πάει στο αυτοκίνητό μου και σπάει τον καθρέφτη και ο άλλος πάει σε ένα άλλο δίπλα και κάνει το ίδιο.Το περίέργο είναι ότι ενώ ο δεύτερος πήγε στο πιο κοντινο του αμάξι ο πρώτος μπήκε μεσα στον ακάληπτο χώρο που είχα παρκάρει ...τί να πω;
Πίνουνε τα πιτσιρίκια και μετά λένε -πάμε τώρα να σπάσουμε και κανέναν καθρέφτη να νιώσουμε μάγκες;

Αυτά ...καλά να περνάτε όλοι σας !!!
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Expert Boarder
Expert Boarder

Δημοσίευσηαπό administrator » Πέμ Ιαν 26, 2012 11:37 pm

Βαγγέλη, μόλις τελειώσει η επισκευή, γράψε και το συνεργείο που σου δίνει την έκπτωση, τουλάχιστον να προβάλουμε όσους μας εξυπηρετούν με παροχές και εκπτώσεις, ειδικά όταν είναι πραγματικές και ουσιαστικές!
administrator
Expert Boarder
Expert Boarder

Δημοσίευσηαπό ΒΑΓΓΕΛΗΣ » Κυρ Φεβ 05, 2012 10:29 pm

Σας χαιρετώ όλους.
Το συνεργείο που έφτιαξα τον καθρέφτη είναι αυτό της AGRIPAN στην ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ 8.Μόλις μπήτε στο γραφείο λέτε TERIOS CLUB...και μετά το όνομά σας. Τελικό ποσό 146 ευρώ.Δεν ξέρω αν είναι καλά,αλλά όταν τον βρήκα αγορά 169 ευρώ, μάλλον ευχαριστημένος πρέπει να είμαι.
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Expert Boarder
Expert Boarder

Επιστροφή στο Terios - Service & Φανοποιεία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες