ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΡΙΟΣ ΙΙ

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΡΙΟΣ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό madsotos » Πέμ Σεπ 22, 2011 10:34 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΕΧΩ 1 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΙΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΛΥΣΗ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΕΙΣ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΜΠΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΥΠΟΨΙΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΥΛΟΤΗ.ΤΟ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΜΠΡΟΣ ΤΟΤΕ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΜΠΡΟΣ.ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΜΠΡΟΣ ΕΝΟΩ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΩ ΤΙ ΜΙΖΑ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΜΕ 4 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΚΙΝΙΣΕΙ Ο ΚΙΝΗΤHΡΑΣ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΙΟΤΙ Η ΜΙΖΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΝΤΛΙΑ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΤΟ ΧΤΗΠΑΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΤΟ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΟ.ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΧΤΗΠΑΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΜΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΛΙΓΕΙ ΚΑΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ
madsotos
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Απ:ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΡΙΟΣ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό KOSTASV » Παρ Σεπ 23, 2011 6:22 pm

Φιλε μπορει να ειναι και η μπαταρια σου , μετρησε την με ενα βολτομετρο πριν ξεκινησεις και μετα αφου βαλεις μπρος τον κινητηρα πες μας τις τιμες.
Οδηγω και σε σκεφτομαι!
Άβαταρ μέλους
KOSTASV
Senior Boarder
Senior Boarder

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΡΙΟΣ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό madsotos » Πέμ Απρ 26, 2012 1:24 pm

H ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΩΔ ΒΛΑΒΗΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΛΕΓΧΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΑΝΤ/ΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤ/ΚΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΗΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ
madsotos
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΡΙΟΣ ΙΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΓΚΕΣ

Δημοσίευσηαπό madsotos » Σάβ Ιουν 30, 2012 3:10 pm

ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΚΟΜΗ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
madsotos
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Επιστροφή στο Terios - Service & Φανοποιεία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης