Πρόβλημα με συναγερμό

Πρόβλημα με συναγερμό

Δημοσίευσηαπό driverzan » Τρί Ιουν 21, 2011 1:03 am

Παιδια καλησπερα εχω ενα μικρο προβληματακι με τον συναγερμο ειναι αυτος της elser E-688 που εδεινε η αντιπροσωπεια με την αγορα ενω δουλευει κανονικα οταν τον οπλιζω και τον βγαζω μου αναβει τα φλας μονο απο την δεξια μερια ενω απο την αριστερη κανενα μεχρι τωρα αναβανε και τα τεσσερα. Tα φλας και τα αλαρμ αναβουν κανονικα γνωριζει κανεις τι μπορει να συμβαινει? TERIOS 2007 ευχαριστω
driverzan
Senior Boarder
Senior Boarder

Απ:Συναγερμος

Δημοσίευσηαπό yrig » Τρί Ιουν 21, 2011 8:52 am

Tο ίδιο ακριβώς συνέβη σε φίλη μου με Terios 2007 και συναγερμό Elser. Εκείνη δεν έχει ασχοληθεί ακόμη με το θέμα.
Θα έλεγα να του έριχνε μια ματιά ο ηλεκτρολόγος του αντιπροσώπου σου ή να επικοινωνούσες με την Elser Hellas (210-2693567) για να αναφέρεις το πρόβλημα στο τεχνικό τμήμα.
yrig
Expert Boarder
Expert Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Τρί Ιουν 21, 2011 9:08 am

Συνήθως αυτό που συμβαίνει είναι ότι με τα χρόνια πιάνουν οξειδώσεις οι επαφές του συναγερμού και δεν κάνουν επαφή.
Δεν είναι κάτι σημαντικό πάνε σε έναν ηλεκτρολόγο να σου το κάνει η πάρε ένα τηλέφωνο να κανονίσουμε να το τακτοποιήσουμε.
http://www.pesketzis.gr
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό driverzan » Τρί Ιουν 21, 2011 9:57 pm

ευχαριστω και τους δυο για τις απαντησεις θα δω αν μπορω να το ψαξω μονος αλλιως Γιωργο θα στο φερω
driverzan
Senior Boarder
Senior Boarder

Απ:Πρόβλημα με συναγερμό

Δημοσίευσηαπό KOSTASV » Τρί Ιουν 21, 2011 10:09 pm

Αν εχεις ευκολη προσβαση στην πλεξουδα του συναγερμου δες αμα ειναι καλη η ασφαλεια της γραμμης των φλας.Ειναι δυο οι ασφαλειες μια για καθε πλευρα και ειναι πανω στην πλεξουδα του συναγερμου.
Οδηγω και σε σκεφτομαι!
Άβαταρ μέλους
KOSTASV
Senior Boarder
Senior Boarder

Επιστροφή στο Προϊόντα και Υπηρεσίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες