Εκδρομή στον Κίσσαβο - Άνοιξη 2007 - 1η Πανελλήνια

Εκδρομή στον Κίσσαβο - Άνοιξη 2007 - 1η Πανελλήνια

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Κυρ Απρ 15, 2007 10:41 pm

Καλησπέρα σε όλους!

Ανοιξα αυτό το θέμα για να ξεκινήσουμε σιγά-σιγά να το βλέπουμε λίγο ποιο ζεστά.

Θα ήθελα από όλους σας βέβαιανα προτείνετε πιθανούς προορισμούς και πιθανές ημερομηνίες που βολεύει τον καθένα σας για την πρώτη πανελλήνια συνάντηση του Τerios club.
Οι προορισμοί που θα προτείνετε θα πρέπει να έχουν σαν κριτήριο την εύκολη πρόσβαση από όλη την Ελλάδα και οι ημερομηνίες να είναι "καθαρές" δηλαδή να μην υπάρχει καποια μεγάλη γιορτή κοντά.
Από τις δικές σας προτάσεις πιστεύω θα βρούμε την κατάληλη διαδρομή και την καταληλότερη ημερομηνία για να κάνουμε πραγματικότητα την ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ TERIOS CLUB και φυσικά να έχουμε όσο το δυνατόν περισσότερες συμετοχές.
Όσον αφορά τη διοργάνωση αυτής της εκδρομής εγώ θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερη επιτυχία και να ακουστεί στο χώρο των 4χ4 όσο γίνετε περισσότερο.

Φυσικά όμως και θα χρειαστώ και την δική σας βοήθεια γιαυτό και περιμένω τις προτάσεις σας.
http://www.pesketzis.gr
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Απ:1η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ TERIOS CLUB

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Παρ Μάιος 04, 2007 5:44 pm

Καλημέρα σε όλους!
Το πρόγραμμα της εκδρομής είναι έτοιμο. Το πρόβλημα όμως είναι ότι έχουμε βρει μόνο 20 δωμάτια και αυτά με το ζόρι. Θα ήθελα να το διαβάσετε, να μου πείτε την γνώμη σας και φυσικά αν είστε σύμφωνοι. Αυτό θα πρέπει όμως να γίνει σύντομα γιατί δεν έχουμε χρόνο καθόλου. Οπότε θα σας παρακαλούσα αν είναι δυνατόν να δηλώσετε ενδιαφέρων το πολύ μέχρι τη δευτέρα. Από τις δικές σας συμετοχές θα εξαρτηθεί αν θα γίνει η εκδρομή το τριήμερο του αγίου πνεύματος η λίγο αργότερα.
Η δική μου πάντως άποψη επί του θέματος είναι ότι τα 20 δωμάτια είναι λίγα και δεν μας χωράνε. Πιστεύω πως θα χρειαστούμε πολά περισσότερα δωμάτια.
Άντε να δουμε! Για διαβάστε και πείτε μου!

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/05/07

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΕΥΡΙΤΑΝΙΑΣ ΣΤΙΣ 10.00ΠΜ
ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΕ ΞΕΝΩΝΕΣ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΡΡΑΓΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ. 11.00ΠΜ
ΔΙΑΣΧΙΣΗ ΦΑΡΡΑΓΙΟΥ , ΠΙΚ-ΝΙΚ, ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΔΙΑ ΜΕΣΟ ΚΡΙΚΕΛΟΥ ΔΟΜΝΙΣΤΑΣ.ΣΥΝΟΛΟΛ ΧΙΛ. 100
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΥΣ ΞΕΝΩΝΕς ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 17.00ΜΜ
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΔΕΙΠΝΟ 20.30
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΕ ΧΩΡΟ ΟΠΟΥ ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥς ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο ΞΕΝΩΝΑΣ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-05-07

ΠΡΩΙΝΟ 0.8.30ΠΜ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ JEEPING ΠΡΟΣ ΠΡΟΥΣΟ , ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΑΡΑΚΤΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ ,
ΚΑΦΕ ΠΙΚ-ΝΙΚ ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΒΕΛΩΤΑ --ΓΕΦΥΡΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ.
ΓΕΥΜΑ ΣΤΑ ΦΡΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΘΕΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΤΩΝ.!!
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΧΕΛΙΔΟΝΑΣ ΠΡΟΣ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΙΟ.ΧΩΜΑ ΣΥΝΤΟΜΟ ΑΛΛΑ ΤΕΧΝΙΚΟ
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΥΣ ΞΕΝΩΝΕΣ
ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
ΔΕΙΠΝΟ (ΕΞ ΙΔΙΩΝ)
ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΗ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 28-05-07

ΠΡΩΙΝΟ 0.8.30.ΠΜ
ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΔΩΜΑΤΙΩΝ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΕΣΩ ΔΙΑΣΕΛΟΥ ΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΕΝΑΣ ΚΟΙΝΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΘΕΑ ΚΑΙ ΑΦΙΞΗ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΔΡΥΜΟ ΤΗΣ ΟΙΤΗΣ. ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΜΑΚΡΑΚΟΜΗΣ.
ΑΦΙΞΗ ΛΟΥΤΡΑ ΥΠΑΤΗΣ
ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ 15.00ΜΜ

ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 100€ ΚΑΙ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΔΥΟ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ, ΤΕΣΣΕΡΑ ΓΕΥΜΑΤΑ (ΧΩΡΙΣ ΑΛΚΟΟΛ) ΚΑΙ ΚΡΥΑ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΣΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Περιμένω τις γνώμες σας, τις παρατηρήσεις σας και τις συμετοχές σας.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό TAG » Παρ Μάιος 04, 2007 6:50 pm

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά!
Καταρχήν Γιώργη, ακούγεται πολύ καλό και πολύ οργανωμένο! Μπράβο πολύ καλή δουλειά.

Όταν λές 100€ εννοείς το άτομο έτσι;
με τα πιτσιρίκια; συν πόσα €;
Πόσο Οφφ-ροαδ δηλαδή έχει; σε χλμ;
Μανώλης
Terios II 1.5 Special M/T
BF Goodrich all terrain
Άβαταρ μέλους
TAG
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Παρ Μάιος 04, 2007 10:11 pm

Φίλε tag το πρόγραμμα που έχει βγει προς το παρών είναι σε προκαταρτικό στάδιο για να δούμε στο περίπου τη συμετοχές θα έχουμε και αν μας φτάνουν τα δωμάτια. Στην ουσία αυτή τη στιγμή κάνουμε την προσφορά μας και αναλόγος την ανταπόκριση θα έχουμε και την έγκριση της εκδρομής.
Αν τελικά εγκριθεί θα βγει πλήρες και αναλυτικό κοστολόγιο όπως και αναλυτικό πρόγραμμα εκδρομης. Αυτό είναι απλά ένα ντέμο.
τα 100€ είναι κατ' άτομο και για τα παιδια δεν έχει συζητηθεί τίποτα ακόμα αλλά πιστεύω πως είναι νωρίς ακόμα.
Ας δούμε συμετοχές και βλέπουμε.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Mountaineer » Σάβ Μάιος 05, 2007 4:39 am

Καλησπέρα κι απο εμένα! Καταπληκτικό το πρόγραμμα αλλά δυστυχώς μάλλον δε θα καταφέρουμε να παρευρεθούμε καθώς το επόμενο ΣΚ απο τη Συνάντηση έχουμε τη βάφτιση του Mountaineer Junior.;)
Πολύ καλός ξενώνας είναι και του Μάκα στο Κρέντη αλλά μάλλον πέφτει λίγο μακρυά απο το Μεγ. Χωριό.
Καλή διασκέδαση σε όλους!!! Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να είμαστε κι εμείς παρόντες!!;) B)
Mountaineer
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό TCA » Σάβ Μάιος 05, 2007 4:51 am

Γιώργο καλησπέρα,

Εγώ θα σου απαντήσω πιθανότατα μέχρι την Κυριακή. Μάλλον θα χρειαστώ δύο δωμάτια. Άν τείθεται θέμα δωματίων, ας υπάρξει σειρά προτεραιότητας. 20 δωμάτια, σημαίνει 20 αυτοκίνητα. Αν μαζέψεις 10 από Β. Ελλάδα και μαζευτούμε άλλοι τόσοι από Ν.Ελλάδα είμαστε ΟΚ.
Στο μέλλον θα πραγματοποιηθούν πολλές εκδρομές και θα βρούμε λύσεις για μαζικότερες συγκεντρώσεις.

Γ.Σ.
TCA
Junior Boarder
Junior Boarder

Δημοσίευσηαπό TCA » Τρί Μάιος 08, 2007 7:42 am

Κύριοι καλησπέρα,

Σε συνέχεια της ακύρωσης της εκδρομής στο Καρπενήσι λόγω έλλειψης συμμετοχής, θεωρώ σημαντικό να βγουν κάποια συμπεράσματα και να παρθούν αποφάσεις. Για τους παλαιότερους στις δημόσιες συζητήσεις, η περίπτωση του Καρπενησίου δεν είναι μοναδική. Πολύ συζήτηση γίνεται περί εκδρομών αλλά συνήθως τα σχέδια δεν υλοποιούνται. Απαιτείται οργάνωση και προδιαγραφές. Ας καταφέρουμε λοιπόν σαν κοινότητα να θέσουμε το μέτρο σύγκρισης και να ξεφύγουμε από αυτή την κατάσταση.

Σκεφτόμενος ως «καταναλωτής» και όχι ως επαγγελματίας του χώρου, από μία εκδρομή ζητάω: α)Όμορφα τοπία, β)Καλή παρέα, γ)Άψογη οργάνωση που θα μου επιτρέψει να ξεκουραστώ και όχι να αγχωθώ, δ)Προσιτό κόστος. Το να πετύχεις και τα 4 μαζί είναι εκ των πραγμάτων αδύνατον!

Η πρότασή μου έχει ως εξής:

Α είδος εκδρομών
Ετήσια διοργάνωση δύο (2) μεγάλων εκδρομών με προγραμματισμό τουλάχιστον τριών μηνών και τις κάτωθι προδιαγραφές:
1. Πανελλήνια εαρινή εκδρομή (Μέσα Μαϊου) Βόρεια Στερεά ή Θεσσαλία (Καρπενήσι / Τρίκαλα / Καρδίτσα) αυστηρά διήμερη (ΣΚ με μία διανυκτέρευση & εκτός εορτών) για περιορισμό του κόστους και μαζική προσέλευση.
2. Διήμερη καλοκαιρινή εκδρομή (Μέσα Ιουνίου το πολύ) νοτίου Ελλάδος στην Πελλοπόνησσο για τους Αθηναίους και κάτω και παράλληλα διήμερη βορίου Ελλάδος σε Μακεδονία ή Θράκη αντιστοίχως με τις παραπάνω προδιαγραφές.
Σύνολο θα πραγματοποιούνται τρεις (3) εκδρομές οι οποίες θα τυγχάνουν μεγάλης δημοσιότητας και ταυτόχρονα εκτεταμένης παρουσίασης στο teriosclub. Στόχος αυτών των εκδρομών είναι η προβολή της κοινότητας και η ενίσχυση της θέσης της πανελλαδικά.

Β είδος εκδρομών
Εκδρομές 3μερες & 4μερες, 2-10 αυτοκινήτων, κατόπιν προσωπικής πρωτοβουλίας κάθε μέλους και επιλεγμένων προσκλήσεων. Εδώ τον πρώτο λόγο έχει η καλή παρέα και δεν κολλάνε τα 20-30-40 αυτοκίνητα. Είτε πάμε για ξεκούραση, είτε πάμε για εξερεύνηση περιοχής, είτε πάμε για κάποια συγκεκριμένη δραστηριότητα χρειαζόμαστε τοπική υποστήριξη και για αυτό επιμένω στην ανάπτυξη της σχετικής ενότητας στο teriosclub.gr παράλληλα με τη βοήθεια των τοπικών λεσχών σε όλη την Ελληνική Επικράτεια. Μπορεί να κάνουμε 2 ή 3 τέτοιες εκδρομές όλο το χρόνο αλλά τουλάχιστον να είναι καλές. Αυτές είναι οι εκδρομές που τραβάνε τον κόσμο (από Ελλάδα και εξωτερικό…) και η κοινότητα αποκτά δύναμη.

Γ είδος εκδρομών
Μονοήμερες βόλτες χωρίς διανυκτέρευση. Γενική πρόσκληση σε όλη την κοινότητα σε τοπικό επίπεδο. Για παράδειγμα, οι Αθηναίοι μαζευόμαστε σε κάποια πίστα, πάμε Πάρνηθα, πάμε και καταλαμβάνουμε καμία ταβέρνα στη Βάρη…! Εδώ πάμε για χαβαλέ να ξεσκάσουμε. Το ίδιο μπορεί να γίνει σε κάθε πόλη.

Μέχρι σήμερα δεν κάνουμε σχεδόν τίποτα από τα παραπάνω (άντε λιγάκι το τρίτο). Ο πρώτος και σημαντικότερος λόγος είναι γιατί από τη Νότια Ελλάδα δεν έχουμε βρει ακόμη τον αντίστοιχο κύριο …Πεσκετζή! Θα το βάλω μόνος μου το χεράκι μου εδώ ή θα βοηθήσει κανένας? Ζητούνται επαγγελματίες με όρεξη και μεράκι. Όποιος διαφωνεί να γράψει τη δική του έκθεση ιδεών! Πάντως καλά κάνω και επιμένω για ομάδα εκδρομών…

Γ.Σ.
TCA
Junior Boarder
Junior Boarder

Δημοσίευσηαπό TCA » Τρί Μάιος 08, 2007 7:43 am

Για την 1η Πανελλήνια συνάντηση, μετά την ακύρωση του Καρπενησίου προφανώς πάμε για μέσα Ιουνίου άλλως Φθινόπωρο. Προτείνω να οργανώσει ένα διήμερο ο Πεσκετζής και όσοι πιστοί προσέλθουν. Άμα καταφέρει να συνδυάσει βουνό και θάλασσα ακόμη καλύτερα.

Γ.Σ.
TCA
Junior Boarder
Junior Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Σάβ Ιουν 02, 2007 10:37 pm

Λοιπόν!
Επανέρχομαι στο θέμα τις εκδρομής και σας ενημερώνω ότι η εκδρομή ορίστικε για το τελευταίο σαββατοκύριακο του Ιουνίου 30/6-1/7 στον Κίσσαβο.

Το πρόγραμμα της εκδρομής είναι το παρακάτω:

30/6/2007 Ημέρα Σαββατο
8:30 Αναχώρηση από το κατάστημα μου, που βρίσκετε στην περιφεριακή οδό Ευόσμου.
9:30 Άφιξη στα διόδια Λεπτοκαρυάς -Χωμάτινη διαδρομή από Σκοτίνα- προς Κίσσαβο.
12:00 Στάση για καφέ και κρύο σάντουιτς.
14:00 Άφιξη στον ξενώνα στην Βέλικα Αγιοκάμπου.
Τακτοποίηση στους ξενώνες.
15:00 Παραλία Αγιοκαμπου για μπάνιο.
18:00 Φαγητό σε ταβέρνα της περιοχής.
20:00 Τεχνικές για ασφαλή οδήγηση εκτός δρόμου και ενημέρωση για την επόμενη μέρα.
Βράδυ ελεύθερο για ποτό και γνωριμία των μελών του club.

01/07/2007 Ημέρα Κυριακή
08:30 Εγερτήριο.
09:00 Πρωινό.
10:15 Αναχώρηση από ξενώνα για σπηλιά Κισσάβου-Αμπελάκια.
Στάση για καφέ και επίσκεψη στο Μουσείο του Σβαρτς.
Πορεία για κάτω Όλυμπο και στάση για φαγητό στον Παλαιό Παντελεήμωνα ή Άνω Σκοτίνα.
Επιστροφή από διόδια Λεπτοκαρυάς για Θεσσαλονίκη αργά το απόγευμα.

Κόστος εκδρομής 75€ το άτομο.

Στην τιμή ΔΕΝ συμπεριλαμβάνονται αλκοολούχα ποτά.

Δηλώσεις συμετοχής έως 22/06/2007 στα τηλέφωνα 2310-764.132, 2310-756.484, 6977-29.44.40
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Δευτ Ιουν 04, 2007 11:31 am

ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ:
1. Γ.ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ Χ2
2. Θ.ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Χ2
3. Π.ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ Χ4
4. Γ.ΚΑΠΑΡΗΣ Χ2
5.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Δευτ Ιουν 04, 2007 11:34 am

Οι δηλώσεις συμετοχής θα γίνονται εδώ και στη συνέχεια και τηλεφωνικά για να μην υπάρξει οποιοδήποτε μπέρδεμα.
Τα τηλέφωνα είναι:
2310- 764.132 2310-756.484
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Τρί Ιουν 05, 2007 2:07 pm

ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ:
1. Γ.ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ Χ2
2. Θ.ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Χ2
3. Π.ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ Χ4
4. Γ.ΚΑΠΑΡΗΣ Χ2
5. Μ.ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ Χ2
6.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό pan_terios » Τρί Ιουν 05, 2007 2:08 pm

ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ:
1. Γ.ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ Χ2
2. Θ.ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Χ2
3. Π.ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ Χ4
4. Γ.ΚΑΠΑΡΗΣ Χ2
5. Μ.ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ Χ2
6. pan_terios X2
7.
8.
9.
pan_terios
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Τρί Ιουν 05, 2007 8:27 pm

ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ:
1. Γ.ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ Χ2
2. Θ.ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Χ2
3. Π.ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ Χ4
4. Γ.ΚΑΠΑΡΗΣ Χ2
5. Μ.ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ Χ2
6. pan_terios X2
7. Γ.ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ Χ2
8. Dreammaster.gr x2
9.

Σας παρακαλώ να δηλώνετε και εδώ τις συμετοχές σας για να αποφύγουμε τα λάθη. Το ξέρω πως είναι κόπος αλλά δεν θα ήθελα από λάθος να μείνει κάποιος εκτός εκδρομής.
Ευχαριστώ!
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Ράμπο » Πέμ Ιουν 07, 2007 12:09 pm

Καλημέρα σε όλο τον κόσμο!
Είμαι καινούριος στην παρέα αλλά παλιός στα τετρακίνητα.
Αφορμή για να γίνω κάτοχος του νεου τέριος και φυσικά για να γίνω μέλος εδώ ήταν ο κ. Πεσκετζής τον οποίο τον γνώρισα τυχαία σε ένα βουνό κοντά στη θεσσαλονίκη. Τότε ήμουν κάτοχος ενός grand vitara και κάνοντας την βόλτα μας με ένα φίλο ο οποίος είχε ένα rav4 συναντήσαμε τον Γιώργο ο οποίος μας εξέπληξε δείχνοντας μας τις δυνατότητες του terios και φυσικά τις δικές του οδηγικές ικανότητες.
Από εκείνη τη μέρα είμαι πιστός ακόλουθός του σε όλες τις εκδρομές ακόμα και στις ημερίσιες του εξορμήσεις τις κυριακής.
Την εκδρομή που διοργανώνει στον Κίσσαβο την προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί ήμουν μαζί του όταν έκανε την αναγνώριση της διαδρομής και σας λέω πως είναι καταπληκτική.
Πιστέψτε με έχει πολλά πράγματα να σας δείξει όσον αφορά τις δυνατότητες του terios και φυσικά τους τρόπους εκμετάλευσεις των δυνατοτήτων του terios.
Αυτό που πιστεύω εγώ πάντως είναι πως ο teris έχει πολλές δυνατότητες αρκεί να πέσει στα σωστά χέρια και ο Γιώργος πραγματικά είναι σωστό χέρι.
Αυτά από εμένα και συγχωρήστε με για την μεγάλη αναφορά στο πρώσοπο του Γιώργου αλλά πιστεύω πως κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται και άνθρωποι σαν τον Γιώργο κάποια στιγμή πρέπει να ακούν τα συγχαρητήρια γιατί το αξίζουν.

Φιλικά
Ράμπο
Ράμπο
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Επόμενο

Επιστροφή στο Εκδρομές και Δραστηριότητες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες