Εκδρομή στα Τρίκαλα - Κοπή πίτας 2012

Re: Κοπή πίτας 2012

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » Κυρ Φεβ 12, 2012 2:13 pm

farsalinos έγραψε:ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΘΩ ΣΤΗΝ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ;ΜΕΝΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΩ.ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΩ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΕΚΕΙ.

φιλε μου βεβαίως και μπορείς να πασ, και να κάνεις την εκδρομη η του Σαββάτου η τησ Κυριακής, είμαστε ανοιχτοί σε όλους :D
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » Κυρ Φεβ 12, 2012 2:19 pm

tetradusterios έγραψε:Σίγουρα την έπεσες σε καμιά πιάτσα και σε πήρε ο ύπνος και άργησες να
συνδεθείς με την παρέα μας :mrgreen:
Τώρα για τα γενέθλια σου(καταρχήν χρόνια πολλά προκαταβολικά) το teriosclub ξέρει
και διοργανώνει πάρτι και happening και εγω για πάρτη σου θα γίνω ο κλόουν :lol: :lol: :lol:
Ρώτα και τον stev kar τι ωραία γενέθλια έκανε στη Κοζάνη :wink:

νομίζω οτι έχεις αρχίσει και με ψηνεισ .....βλέπω αρκετο φως στο τουνελ τωρα ....κανουμε ενέργειες να είμαστε κοντά σας :D
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό joannathom » Δευτ Φεβ 13, 2012 9:08 am

ΑΝΑΣΤΑΣΗ φέτος τα γενέθλιά σου Εικόναθα τα γιορτάσεις στην Πύλη Τρικάλλων με το τέριοςκλαμπ και δε θέλουμε αντιρρήσεις!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
farsaline φυσικά και θα έρθεις να μας βρεις όποτε θέλεις, αν βρίσκεσαι κοντά, να γνωριστούμε! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :PΕικόνα
Άβαταρ μέλους
joannathom
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Εικόνες: 0

Δημοσίευσηαπό Marina » Δευτ Φεβ 13, 2012 10:50 am

Πω..Πω... μιλάμε πολύ γουστάρω που φτιάχτηκε η παρέα... συντονιστήκαμε καλά θα έλεγα ...έχουμε απώλειες αλλά τί να κάνουμε δεν γίνεται να τους έχουμε όλους κοντά μας.... ΕικόναΕικόναΕικόνα

Αναστάσιε δεν το συζητάμεεεε.. είδες τί έγινε μόλις πέταξες για τα γενέθλια.... αν ήθελες να βρείς δικαιολογία για να μην έρθεις και να μην κεράσεις θα έπρεπε να χρησιμοποιούσες κανέναν σοβαρό λόγοοοο... τα γενέθλια αγαπητέ μου είναι λόγος για να έρθεις και να κάνουμε πάρτιιιιιιιιι !!! ΕικόναΕικόνα...Λοιπόν Οργανώσουυυυυυυ, να φέρω μπαλόνια; ΕικόναΕικόνα

Επίσης και τον Λεωνίδα νομίζω ότι χάσαμε τον αντιλήφθηκε κανείς;;;
Marina
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Δευτ Φεβ 13, 2012 1:53 pm

Αναστάσιε έλα να σου κάνω εγώ τα καλύτερα γενέθλια που έχεις κάνει στην ζωή σου φιλαράκι.
Θα σου μείνουν αξέχαστα λέμε :lol:
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Δευτ Φεβ 13, 2012 2:09 pm

Μετά από δική σας επιθυμία θα ξεκινήσουμε οι Βόρειοι από το κατάστημα μου στις 15:00 την Παρασκευή.
Έχει κανονιστεί και με το ξενοδοχείο το γεύμα να γίνει στις 20:00 το ίδιο βράδυ.

Προτείνω να οργανωθείτε και οι νότιοι και να ξεκινήσετε παρόμοια ώρα ώστε να φτάσουμε όλοι μαζί στο ξενοδοχείο.

Για όποιον επιθυμεί μπορεί να βρίσκετε στο ξενοδοχείο από τις 8:00 το πρωί της Παρασκευής και εκεί το μόνο που θα χρειαστεί είναι να δώσει το όνομα το οποίο έχει δηλώσει σε εμένα για να παραλάβει το δωμάτιο του.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Marina » Δευτ Φεβ 13, 2012 2:16 pm

Πολύ ωραία τα κατάφερες Dr, μπράβοοο.... εσύ οργανώθηκες με κράνη - αλυσίδες - σχοινιά κτλ.... απ΄ότι λένε νέο κύμα κακοκαιρίας απο τη Σιβηρία έρχεται απο Πέμπτη .. μας βλέπω να μας πλακώνει το χιόνι ...
Πόσα (Τέρατα - duster - κτλ.) θα είμαστε γενικά στην εκδρομή; εδώ μέσα ήδη έχει αρκετούς ... έχεις και εσύ άλλους στη λίστα σου;
Marina
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Δευτ Φεβ 13, 2012 2:23 pm

Όπως όλοι γνωρίζετε οι καιρικές συνθήκες είναι δύσκολες και οι δρόμοι δύσβατοι γιαυτό και σας συνιστώ να έχετε μεγάλη προσοχή στον δρόμο.

Σε σημερινή επικοινωνία που είχα με τον σύλλογο φίλων 4χ4 Τρικάλων μου είπαν πως όλοι οι δασικοί δρόμοι πλην ελαχίστων περιπτώσεων είναι αποκλεισμένοι και δεν βλέπουν εφικτό να έχουν ανοίξει μέχρι το Σαββατοκύριακο.
Αυτό σημαίνει ότι όλες οι προγραμματισμένες διαδρομές ακυρώνονται.
Ζήτησα από τα παιδιά αν και εφόσον δεν είναι προσπελάσιμοι οι δασικοί δρόμοι να γίνουν διαδρομές περιηγητικές στα γύρω χωριά και αξιοθέατα από άσφαλτο χωρίς να βάλουμε σε κίνδυνο τις ζωές μας και τα αυτοκινητάκια μας.
Έτσι κι αλλιώς ο σκοπός μας είναι να περάσουμε όμορφα και δεν πιστεύω να θέλει κανείς να έχουμε δυσάρεστες εκπλήξεις.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
-Ελαστικά σε καλή κατάσταση
-Ιμάντας (τουλάχιστον έναν, αλλά και παραπάνω ακόμα καλύτερα)
-Αλυσίδες χιονιού

ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
-Αδιάβροχο
-Γαλότσες
-Γάντια εργασίας
-Φτυάρι

Και φυσικά ότι άλλο νομίζετε ότι θα χρειαστεί στην δύσκολη περίπτωση που μπορεί να συναντήσουμε και το ξεχνάω αυτή τη στιγμή.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Δευτ Φεβ 13, 2012 2:31 pm

Οι συμμετοχές έχουν ξεπεράσει τα 20 αυτοκίνητα και αναμένετε να αυξηθούν αρκετά μέχρι την Παρασκευή.
Το πρόβλημα όμως δεν είναι αυτό αλλά το ότι για αυτούς που θα το αφήσουν μέχρι την τελευταία στιγμή ίσως να μην υπάρχουν διαθέσιμα δωμάτια.
Γιαυτό, μην το σκέφτεστε άλλο και σηκωθείτε από ντιβάνια, καρέκλες, πολυθρόνες και κάντε την κατάθεση άμεσα!!!
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » Δευτ Φεβ 13, 2012 3:59 pm

μαλον κατα 99% θα ειμαστε εκει ....γιατρε σε παρω τηλ. :D
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό tetradusterios » Δευτ Φεβ 13, 2012 11:10 pm

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ ΣΑΣ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό Γ.Σ. » Τρί Φεβ 14, 2012 10:53 am

Καλημέρα σε όλους

Όσοι από την Αθήνα πάμε Τρίκαλα θα μπορούσαμε να συγκεντρωθούμε κάπου στην ΕΟ. Δεδομένου ότι το φαγητό είναι 20.00 προτείνω να επιλέξουμε ώρα που θα μας επιτρέψει να φτάσουμε μέρα στο ξενοδοχείο, τουλάχιστον όσοι μπορούν να αφήσουν τη δουλειά τους νωρίς.

Μία πρώτη επιλογή είναι 12.00, μία δευτερη 15.00 και ασ φτάσουμε νύχτα.Προτείνω ως τόπο συνάντησης τα διόδια Αφιδνών. Αν πάλι δεν μαζευόμαστε ακολουθούμε ο καθένας το ωράριο του και βρισκόμαστε στο ξενοδοχείο.
Γ.Σ.
Junior Boarder
Junior Boarder

Εικόνες: 0

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » Τετ Φεβ 15, 2012 1:34 pm

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό tetradusterios » Τετ Φεβ 15, 2012 9:23 pm

Γεια σου ρε συνάδελφε,σακαφλιά :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: