Εκδρομή στη Β.Εύβοια - Φθινόπωρο 2011

Απ:5η Πανελλήνια συνάντηση

Δημοσίευσηαπό giorgos man. » Παρ Νοέμ 04, 2011 10:09 am

Καλημέρα σε όλους σας.:kiss: :kiss:

Θα προσπαθήσω μέσα στο Σαββατοκύριακο να ξεχωρήσω τις φωτογραφίες που έχω για το καθένα και θα σας τις στείλω με e-mail.

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους. :laugh: :laugh:

ΑΑχχχχ !!!! πριν μια βδομάδα που είμασταν.......:kiss: :kiss: και τι λαχυάρα είχαμε τέτοια ώρα......
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό teo » Παρ Νοέμ 04, 2011 11:13 am

Σας ευχαριστω πολυ παιδια.Σωστα τα λες tetradusterios το duster ειναι πολυ οικονομικο και πολυ ικανο εκτος.Οταν του φορεσεις και λαστιχο Α/Τ θα δεις την διαφορα!!Μακαρι να γινοταν να φορεσουν τα τεριος αυτον τον πετρελαιοκινητηρα μαζι με το εξαταχυτο κιβωτιο.Δεν θα σταματουσαν πουθενα!!!!Θα φροντισω να συναντηθουμε σε καποια πανελληνια.
Άβαταρ μέλους
teo
Senior Boarder
Senior Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Παρ Νοέμ 04, 2011 5:24 pm

Καλησπέρα και από μένα!!!

Λόγω κάποιου σοβαρού προβλήματος, ευτυχώς όχι υγείας, δεν είχα μπει όλες αυτές τις μέρες.
Είμαι κανένα δίωρο εδώ και βλέπω βίντεο και φωτογραφίες και είναι σαν να ξαναζώ την εκδρομή μας.

Θέλω να ευχαριστήσω καταρχήν όλους σας για την συμμετοχή σας και την όποια συμβολή σας για να διατηρηθεί αυτή η όμορφη παρέα που έχουμε δημιουργήσει.
Φυσικά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δημήτρη Καραγιώργο και στα παιδιά του συλλόγου Βορείου Ευβοίας για την φιλοξενία τους που ήταν τέλεια.

Η αλήθεια είναι ότι περάσαμε όλοι φανταστικά και ήδη πέφτουν τηλέφωνα για τις επόμενες εξορμήσεις μας, τοπικές η Πανελλήνιες.

Χαίρομαι που έβαλα το λιθαράκι μου για την διοργάνωση αυτής της εκδρομής και να είστε σίγουροι πως με μεγάλη μου χαρά θα διοργανώσω και τις επόμενες μιας και αυτή την τρελοπαρέα δεν την αλλάζω με τίποτα.

Υγεία να έχουμε πάνω απ' όλα και οι εκδρομές θα γίνονται και θα βρισκόμαστε όλο και περισσότεροι.

Να είστε όλοι καλά!!!
http://www.pesketzis.gr
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Παρ Νοέμ 04, 2011 5:57 pm

Γιώργο Κούτρια και Μαρίνα, δεν είναι ούτε φιλότιμο αλλά ούτε και αρχ...ια.
Είναι στάση ζωής.

Δεν ανέχομαι σε καμιά περίπτωση, την εκμετάλλευση και την κοροϊδία.

Όπως γνωρίζετε είμαι πολύ ειλικρινής άνθρωπος και θέλω να μου συμπεριφέρονται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.
Φυσικά στην σημερινή εποχή που ζούμε ο χαμένος είμαι εγώ με τα πιστεύω μου και όχι όλοι αυτοί που μόλις δουν το τσουβάλι με τις λίρες βουτάν με το κεφάλι να τις πάρουν αδιαφορώντας για τα πάντα.

Έτσι και έγινε με την συγκεκριμένη ταβέρνα η οποία αθέτησε την αρχική συμφωνία μας και εκτός από τα παραπάνω λεφτά που ζήτησε μας χρέωσε και επιπλέον 10 άτομα.
Αν ήταν στο χέρι μου και αν δεν ήμασταν φιλοξενούμενοι δεν υπάρχει περίπτωση να γινόταν όλο αυτό την Κυριακή το πρωί αλλά και σε καμιά περίπτωση δεν θα έπαιρνε ούτε δέκα λεπτά παραπάνω από την αρχική συμφωνία μας.

Όλο το βράδυ του Σαββάτου δεν κοιμήθηκα, προσπαθώντας να βρω τρόπο να το αποφύγω αλλά δεν γινόταν να το αποφύγω και να μην εκθέσω τους ανθρώπους που μας φιλοξένησαν.

Έτσι ήρθα στην πολύ δύσκολη θέση να σας ανακοινώσω όλα αυτά την Κυριακή το πρωί και να αφήσω σε εσάς να αποφασίσετε για το πως θα κινηθείτε.

Ειλικρινά, δεν περίμενα αυτή την ανταπόκριση και αυτό ήταν που με έκανε και βούρκωσα εκείνη την στιγμή από συγκίνηση.
Συγκίνηση, που κάποιοι άνθρωποι που τους γνωρίζω μόνο από κάποια γραπτά η από μερικές εκδρομές η ακόμα και που τους συνάντησα για πρώτη φορά με έκαναν να αισθανθώ ότι αυτό το forum έχει ανθρώπους που αξίζει να έχω φίλους.

Σας ευχαριστώ όλους γιαυτό που είστε και που βρίσκεστε σε αυτή την παρέα και να ξέρετε ότι με κάνετε περήφανο που σας έχω φίλους.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Synteknos » Παρ Νοέμ 04, 2011 6:17 pm

.
Τελευταία επεξεργασία από Synteknos και Τρί Απρ 10, 2012 4:37 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
www.TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό geovil » Παρ Νοέμ 04, 2011 6:40 pm

Synteknos έγραψε:
g.pesketzis έγραψε:
Γιώργο Κούτρια και Μαρίνα, δεν είναι ούτε φιλότιμο αλλά ούτε και αρχ...ια.
Είναι στάση ζωής.

Δεν ανέχομαι σε καμιά περίπτωση, την εκμετάλλευση και την κοροϊδία.

Όπως γνωρίζετε είμαι πολύ ειλικρινής άνθρωπος και θέλω να μου συμπεριφέρονται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.
Φυσικά στην σημερινή εποχή που ζούμε ο χαμένος είμαι εγώ με τα πιστεύω μου και όχι όλοι αυτοί που μόλις δουν το τσουβάλι με τις λίρες βουτάν με το κεφάλι να τις πάρουν αδιαφορώντας για τα πάντα.

Γιωργο......αν πιστευαμε κι εμεις οτι με καποια ευρω περισσοτερα θα γινομασταν πλουσιοτεροι,δεν θα ειχαμε καν συμμετασχει σε καμμια απο τις εκδρομες.....

Τωρα το ποιος ειναι στην ουσια χαμενος,αυτο εχει να κανει με τι μετρα και με τι σταθμα μετραει ο καθενας μας..........και επειδη πιστευω οτι ολοι στην παρεα του Terios club μετραμε με την ιδια μοναδα μετρησης,δεν θεωρω κανεναν απο εμας χαμενο......χαμενο θεωρω τον ταβερνιαρη!!!!!!!!

Οσο για το αν επραξες σωστα την Κυριακη το πρωι οπως λες,εγω θεωρω οτι η κινηση σου ηταν η σωστη,γιατι αυτοι που ειναι ομαδα με ολη τη σημασια και την ουσια της λεξης ,και οχι μονο για τον τιτλο ή το αυτοκολλητο στη ρεζερβα και τα κεντητα μπλουζακια,αυτο ακριβως κανουν!!!!!!!!
Οι καλες ομαδες ειναι παντα και παντου μαζι ,και στα καλα,αλλα κυριως και στα στραβα.....

Και αυτο ειναι που τις κανει να ξεχωριζουν........
Άβαταρ μέλους
geovil
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Synteknos » Παρ Νοέμ 04, 2011 7:03 pm

Πολύ σωστός ο Γιώργος Vil και +1 από μένα.
www.TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό g.koytrias » Παρ Νοέμ 04, 2011 10:17 pm

Dr πρέπει να ξέρεις πως εμείς είμαστε διπλά υπερήφανοι που σε γνωρίζουμε και σε θεωρούμε πάνω απ' όλα φίλο!!!
Δεν ξέρω αν όντως αυτό λέγεται στάση ζωής ή πώς σκ@τα λέγεται!!!Ξέρω όμως πως άνθρωποι με τέτοιες αρετές και χαρακτήρα σπανίζουν στις μέρες μας και γι' αυτό πρέπει να νιώθουμε και είμαστε τυχεροί που βρίσκεσαι στην παρέα μας!!!
Βέβαια νιώθω υπερήφανος και για τα υπόλοιπα παιδιά-φίλους του forum γι' αυτό που είναι και αντιπροσωπεύουν!!!
g.koytrias
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό giorgos man. » Παρ Νοέμ 04, 2011 10:19 pm

Συμφωνώ κι εγώ με το Γιώργο (geovil) +1 κι απο μένα
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Δευτ Νοέμ 07, 2011 4:14 pm

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Λεωνιδας » Πέμ Νοέμ 10, 2011 12:15 pm

Γιωργη επειδη σ αυτη τη ζωη ισχυει παντα και με μαθηματικη ακριβεια ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.....μην στεναχωριεσαι.Ο παππους μου ελεγε " αν κανεις το καλο το βρισκεις μπροστα σου ...οπως και το κακο!!!"

Εχει δικιο ο geovil ....ο αντιεπαγγελματιας τυπας εχασε μερικες δεκαδες πελατες απο το μελλον του !!!!
Ποιος απο ολους σας θα τον προτεινει σε 10 φιλους του ,που θα επισκεφτουν την περιοχη;;;
Οχι μονο δεν θα τον προτεινει αλλα και θα τον αποτρεψει απο το να παει στον μλκα !!!

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΡΠΑΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ...ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ..

ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΟΣ
Λεωνιδας
Platinum Boarder
Platinum Boarder

бмв толстовка

Δημοσίευσηαπό Aairyuccay » Σάβ Δεκ 14, 2013 3:33 am

Интернет магазин отстирать пятно с толстовки толстовка crafr толстовки dallas пфк цска толстовка фото толстовки женские ванилька max muscle толстовка как узнать размер одежды толстовки толстовки американских футболистов заказать толстовку muai thay карман в мужской толстовке удлиненная толстовка на молнии dsrhjqrf толстовка для тойтерьера неформальные толстовки толстовка для взрослых выкройка детской толстовки 32 размер

толстовка я люблю деймона Толстовка с капюшоном женская розовая где можно купить белую хб толстовку розница Толстовка с капюшоном женская со стразами толстовки фирмы черубино Белые толстовки с логотипо толстовка как у лазарева в lazerboy Толстовка с мишкой и меховыми карманами толстовка бомбер купить Толстовки с надписями братиславская

толстовки худи петербург зеленые толстовки с клеверами заказать толстовку jxtym ckflrfz ltdjxrf заказать толстовку powerlifting wpc печать на футболках омск толстовка бейсболка футболки регланы толстовки кепки lang ru толстовка спартак москва толстовка худи детская с мишкой толстовки pitbull джинсовая толстовка купить

толстовки фантом Толстовки женские с божими коровками кофты топики толстовки с группами где купить Толстовки фантом на заказ толстовки chelsea Толстовка мужские reserved толстовки худи мужские и женские Толстовки с капюшоном барселона плотность толстовки Майки трико толстовки греко римская борьба 36 размер интернет магазин

магазин спортмастер щелковское ш 100 спортивные толстовки брюки женские женские толстовки худи в москве толстовка кхл с капюшоном купить толстовку ozzy в липецке толстовки мужские большой размер интернет магазин
Aairyuccay
Platinum Boarder
Platinum Boarder

купить толстовку judas priest в краснодаре

Δημοσίευσηαπό Aairyuccay » Σάβ Δεκ 14, 2013 3:35 am

Интернет магазин толстовка как из клипа касты продам толстовку где купить толстовку как в assassins creed bro толстовки ран толстовка супермен размер толстовки в bonprix толстовки камуфляжные толстовка 4xl заказать толстовку с надписью новосибирск толстовки фирмы dc толстовки жен производитель детской одежды штаны костюмы толстовки юбки выкройка детской толстовки рост толстовка fox купить толстовки ведущих английских фирм

мужская одежда свитератолстовки Толстовки новинки толстовка цска вперед гусары Толстовки с символикой дзюдо толстовка фу Abercrombie fitch женская толстовка толстовка adidas originals Толстовка craft для детей купить толстовку wwf в уфе Толстовки с флагом британии

футболки и толстовки рок групп толстовки стилизованные под бейсбол худи толстовку купить оптом купить толстовку танкоград как сшить чехол для телефона в виде толстовки толстовка слава руси толстовка из флиса толстовки майки толстовки мехом женские russian mafia толстовка

толстовка арсенал На заказ майка толстовка прикольные прайслист толстовк джемпер Толстовки мужские меховые толстовка из футера для девочки Толстовка женская из флиса толстовки утепленные af Толстовка tailor craft толстовка nba Где купить толстовку miami

купить толстовку молодежную зелёная толстовка купить толстовка вектор тёплая толстовка на меху прикольные толстовки einstein с капюшоном
Aairyuccay
Platinum Boarder
Platinum Boarder

где купить толстовки недорого

Δημοσίευσηαπό Aairyuccay » Σάβ Δεκ 14, 2013 3:36 am

Интернет магазин детские толстовки 2012 каталог толстовки каменск молодежные толстовки наложенным платежом chery толстовки худи толстовки китай k1x толстовка play hard crewneck любитель пива и рыбалки толстовка купить толстовки и выкройки к ним толстовка cool story bro толстовки женские 2012 фото с мики маус толстовка bad boy pro series купить толстовку friends в ярославле adidas талстовка с рынка цена толстовки anacondaz толстовки женские фото и цены

толстовка призрачный гонщик Толстовка ниндзя в одессе мужские толстовки 2012 харьков Толстовки мужские dc shoes купить белые толстовки астана заказать Толстовки зять детские толстовки фк барселона Серые толстовки цска es толстовка Детские толстовки с капюшоном

выкройка толстовки на мальчика интернетмагазин эмо кеды значки футболки толстовки наложеный платёж женские флисовые спортивные толстовки толстовки через интернет магазин толстовка land rover толстовки с атрибутикой группы слеер упить толстовку большого толстовка группы dope толстовки браслеты интернет магазин мужской одежды кальсоны водолазки толстовки

широкая толстовка женская Nike sportswear толстовка модные толстовки с молнией наполовину Старая толстовка как ее преобразить толстовка бэд бой купить Толстовка истеричка детская флисовая толстовка Купить майку толстовку sons of anarchy купить толстовку со скидкой украина Nba bulls толстовки украина

толстовки в киеве японка в толстовке толстовка с соником толстовка дизель толстовки ветровки белые дешево
Aairyuccay
Platinum Boarder
Platinum Boarder

толстовки без рукавов корея

Δημοσίευσηαπό Aairyuccay » Σάβ Δεκ 14, 2013 3:40 pm

Интернет магазин фото на толстовке петербург league of legends толстовки где можно купить толстовку брянске толстовка iron fist unicornography толстовки кетч толстовка флис нанесение толстовки из кореи alice in chains толстовка толстовки айсберг женские толстовки ssany толстовка just do it толстовки футболки баскетбол купить толстовки war толстовки ниндзя киев толстовка neck button black

спортивные костюмы и толстовки мужские дания Толстовку черную заказать в донецке где купить детские простые толстовки с капюшоном в москве Толстовки паркур толстовки гуз Толстовка б у толстовки ниндзя в питере Толстовка frankie morello толстовки кофты Tequila hotel california толстовка

толстовка динамо москва толстовки с капюшоном женские дешево толстовка i love ny купить заказать толстовку с логотипом эмемдемс толстовка на пуговицах толстовка маша и медведь олимпийки свитшоты толстовки женские толстовка eq performance женские толстовки в спб цена сборная англии толстовка

толстовки в донецке Худи толстовки каталог квелли толстовки школ Толстовки dvs толстовка военнаяхаки с капюшоном за 900 руб Дёшево толстовка мужская толстовки мужские турция Мужские толстовки с мехом толстовки из италии бренды Dsquared2 fcb толстовка

женские толстовки картинки купить толстовку los angeles lakers секонд хэнд толстовки москва толстовки капюшоном женские заказать толстовку с trollface дешево
Aairyuccay
Platinum Boarder
Platinum Boarder

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εκδρομές και Δραστηριότητες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες