Εκδρομή στο Πήλιο - Φθινόπωρο 2010

Απ:4η Πανελλήνια συνάντηση Terios club

Δημοσίευσηαπό Gipakius » Τρί Αύγ 31, 2010 4:29 pm

g.pesketzis έγραψε:
Εικόνα

Τα συγχαρητηρια μου! Ωραια μπαλκονια το ξενοδοχειο.....!!!
Άβαταρ μέλους
Gipakius
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό savas » Τρί Αύγ 31, 2010 4:30 pm

λειπει ο μαης απο την σαρακοστη????
ΘΑ ΜΠΑΡΚΑΡΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΝΑΓΩΜΟΣΗΣ ΘΑ ΨΗΛΩΣΩ ΤΟΝ ΤΕΡΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΑΛΟΤΣΕΣ ΕΡΓΑΤΗ ΓΡΥΛΟΥΣ ΦΤΥΑΡΙΑ ΠΑΤΟΦΤΙΑΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΩ ΑΛΛΑ ΡΕ .......!@@#@!$^$# ΑΝ ΜΕ ΠΑΤΕ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΤΟ ΣΑΣ.....?$#$%%$^^%ΣΑΑΑ!!!!

ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΧΩΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΕΧΩ ΠΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ Να ΤΟΝ ΛΕΡΩΣΩ!!!!!
Άβαταρ μέλους
savas
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό tetradusterios » Τρί Αύγ 31, 2010 10:02 pm

Μπα μπα μπα!Καλώς το παιδί του Μάι.
:P Η εποχή του χίπι μπαμπά στο βουνό των Κενταύρων!:cheer: :cheer:
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό joannathom » Τετ Σεπ 01, 2010 11:18 am

καλημέρα σε όλους και καλό μήνα!επειδή κατά 99% θα έρθω στην Πανελλήνια συνάντηση του Πηλίου θα ήθελα κάποιος να μου πει τι χρειάζεται να έχω στο αυτοκίνητο από απαράίτητα εργαλεία και γι αυτή αλλά και για οποιαδήποτε μελλοντική εξόρμηση με τον Τέρη.
Άβαταρ μέλους
joannathom
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Εικόνες: 0

Δημοσίευσηαπό zodiak1962 » Τετ Σεπ 01, 2010 4:12 pm

bre,bre,emfanistikan,h borioi...
kalo xeimona na exoyme,sava ekleise h plaz kai emfanistikes?:laugh:
zodiak1962
Senior Boarder
Senior Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Τετ Σεπ 01, 2010 5:28 pm

Δαμιανέ, το είδα φίλος, αλλά είχα λίγο δουλίτσα και δεν πρόλαβα να απαντήσω sorry!!!

Τα παιδιά μέχρι 4 χρονών πληρώνουν 45 Ευρώ για 3 μέρες και 25 Ευρώ για 2 μέρες
http://www.pesketzis.gr
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό geovil » Πέμ Σεπ 02, 2010 7:39 pm

Γιωργο Πεσκετζη,για την πανελληνια,θα κανουμε καποια λιστα συμμετοχων εδω μεσα,ή παιρνουμε κατευθειαν το ξενοδοχειο και κλεινουμε?
Άβαταρ μέλους
geovil
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό teroulas » Παρ Σεπ 03, 2010 8:37 am

Καλό είναι να ανοιχτεί ένα νέο θέμα με τις συμμετοχές απλά για να μπορούν όλοι να δούν ποιός θα είναι παρέα , αλλά και να κανονιστούν παρεούλες κονβόι για τη μετακίνηση προς τα εκεί , και να μείνει αυτό καθαρό όσο γίνεται για ερωτήσεις σχετικά με την εκδρομή

Νομίζω φίλε ο Γιώργος έγραψε αριθμό λογαριασμού για κατάθεση και έχει βάλει και τηλέφωνα για δηλώσεις συμμετοχής
teroulas
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Παρ Σεπ 03, 2010 8:47 am

Συμετοχή μπορείτε να δηλώσετε ΜΟΝΟ σε μένα στα τηλέφωνα που σας έχω δώσει.
Έχω κρατήσει κάποια δωμάτια, reserve που λένε.
Επισημαίνω πως το κόστος συμετοχής περιλαμβάνει και πολλά άλλα εκτός από την διαμονή όπως τον οδηγό, τα γεύματα κ.τ.λ οπότε δεν μπορεί να γίνει καμία κράτηση από εσάς,εκτός και αν δεν θέλετε να ακολουθήσετε την εκδρομή και απλά θέλετε να παραβρίσκεστε εκεί.
Όποιος ακολουθήσει την εκδρομή θα πρέπει να πληρώσει ότι και όλοι οι άλλοι για ευνόειτους λόγους.
Φυσικά κάποιος μπορεί να θέλει να μείνει σε άλλο ξενοδοχείο, η στη σκηνή του, η να μην θέλει να φάει μαζί μας, η..... οτιδήποτε θελήσετε μπορεί να διαμορφωθεί πάντα όμως σε συνενόηση μαζί μου για να μην έχουμε το φαινόμενο της δεύτερης Πανελλήνιας όπου ήρθαν κάποιοι, δεν πλήρωσαν φράγκο, ακολούθησαν την εκδρομή και τελικά μόνο προβλήματα και καυγάδες δημιούργησαν.
Και στην τελική δεν είναι κανένας τόσο βλάκας, να πληρώσει περισσότερα και να απολαύσει τα ίδια με κάποιον άλλον που θα πληρώσει λιγότερα.
Την λίστα συμετοχών θα την αναρτήσω εγώ σύντομα.
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » Παρ Σεπ 03, 2010 4:46 pm

ΕΛΛΛΛΑ ΠΑΤΑΜΕ ΓΚΑΑΑΑΑΖΖΙΙΙ ΤΩΩΡΡΑΑΑΑ.....ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΛΕΜΕ:P
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Pesketzis » Πέμ Σεπ 09, 2010 4:30 pm

Οι συμετοχές έχουν φτάσει τα 20 αυτοκίνητα με συμετοχή έκπληξη από την Κρήτη τον manos.man

Λίστα συμετοχόντων δεν έχω αναρτήσει ακόμα γιατί περιμένω τις καταθέσεις ώστε να είναι σίγουρες και να μην γράφω-σβήνω συνέχεια.

Οι συμμετοχές είναι κυρίως από τη Θεσσαλονίκη και αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως οι Νότιοι ενώ ήταν ενεργοί μέχρι πριν λίγο καιρό τώρα έχουμε χάσει τα ίχνη τους.

Άντε κουνηθήτε Νότιοι γιατί πάλι βλέπω πλειοψηφία από Βόρειους και σε αυτή την εκδρομή.
Καημό το έχω σε μια εκδρομή να είσαστε περισσότεροι:)
Pesketzis
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό Μητσος » Πέμ Σεπ 09, 2010 4:31 pm

Tο θεμα προχωραη με δηλωσεις συμετοχης και προκαταβολες, απ οσους θελουν να συμετεχουν απ οτι καταλαβαινω.
Τα στοχεια δοθηκαν, οι φωτογραφιες απο το μερος τα λενε ολα και το προγραμα ξεκαθαρο.
Το μπουρου μπουρου και τα βιντεακια , καθως και οι φωτογραφιες απο την παννεληνια, θα παιξουν μετα το τελος της εκδρομης.;)
Μητσος
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό pajonas » Πέμ Σεπ 09, 2010 4:45 pm

g.pesketzis έγραψε:

Οι συμμετοχές είναι κυρίως από τη Θεσσαλονίκη και αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως οι Νότιοι ενώ ήταν ενεργοί μέχρι πριν λίγο καιρό τώρα έχουμε χάσει τα ίχνη τους.

Γιώργο εμείς οι νότιοι είμαστε λίγο ρεμάλια ανοργάνωτα. Πάμε εκδρομές στα "τσακ μπαμ εδώ και τώρα" και το έχουμε αποδείξει άλλωστε. Κάτσε να μπει ο χειμώνας να βρέξει, να χιονίσει λίγο να το χαρούμε.
Αν και θα ήθελα πολύ να παρεβρεθώ μιλώντας για το άτομο μου δυστυχώς φίλε δεν ξέρω το πρόγραμμά μου λόγω δουλειάς κι έτσι δεν μπορώ να δεσμευτώ. Καλά να περάσετε παίδες όσοι πάτε!
pajonas
Gold Boarder
Gold Boarder

Δημοσίευσηαπό manos man. » Πέμ Σεπ 09, 2010 7:11 pm

g.pesketzis έγραψε:
Οι συμετοχές έχουν φτάσει τα 20 αυτοκίνητα με συμετοχή έκπληξη από την Κρήτη τον manos.man

Λίστα συμετοχόντων δεν έχω αναρτήσει ακόμα γιατί περιμένω τις καταθέσεις ώστε να είναι σίγουρες και να μην γράφω-σβήνω συνέχεια.

Άντε κουνηθήτε Νότιοι γιατί πάλι βλέπω πλειοψηφία από Βόρειους και σε αυτή την εκδρομή.
Καημό το έχω σε μια εκδρομή να είσαστε περισσότεροι:)

Νομιζω εδωσα το καλο παραδειγμα!B) χαχα! Αντε για να αυξανονται οι συμμετοχες! Ερχομαι απο Κρητη για να σας γνωρισω και απο κοντα! Δεν θελω κοπανες!:lol:
T e r i o s C l u b . N E T
Άβαταρ μέλους
manos man.
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Δημοσίευσηαπό g.koytrias » Πέμ Σεπ 09, 2010 9:20 pm

Τι έγινε με τους νοτιους?Τόσο πολύ τους άγγιξε η κρίση?Ελάτε παιδιά μέχρι τις 15 είναι η διορία!Πρέπει να ξεπεράσουμε τον περσινό αριθμό αυτοκινήτων!θα είναι από τις καλύτερες πανελλήνιες!Το πρόγραμμα και οι διαδρομές είναι φανταστικές!Το γνωρίζω από προσωπική άποψη και πλήρως αξιόπιστες πηγές!Γιώργη μετά τις 15 που θα έχουν κλειδώσει οι συμμετοχές να σε πάρω τηλ να συνεννοηθούμε για την Παρασκευή?
g.koytrias
Platinum Boarder
Platinum Boarder

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εκδρομές και Δραστηριότητες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες